Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Детективи зібрали відповідні докази під час розслідування.

Екс-народний депутат, екс-голова комітету Ради з питань ПЕК, якого підозрюють у завданні збитків ДП "СхідГЗК" на суму 17,28 млн доларів, Микола Мартиненко має можливості для незаконного впливу на суддів.

Про це повідомляє НАБУ у Facebook.

Повідомляється, що на електронну адресу секретаря Миколи Мартиненка з позначкою "документи для МНВ" (його ініціали російською мовою) надходили листи з проханнями про надання вказівок слідчим прокуратури (формально з боку ГПУ), а також суддям під час вирішення конкретних справ.

"Враховуючи зв'язки підозрюваного, в тому числі у Вищій раді правосуддя (один з її членів є братом колишньої дружини підозрюваного), а також характер його електронного листування, Національне антикорупційне бюро вбачає ризик здійснення подальшого тиску на суддів з його боку в питанні оскарження запобіжного заходу, а також в процесі подальших судових засідань", - повідомляє НАБУ.

Зазначається, що відповідне листування вилучене детективами НАБУ й долучене як доказ у провадженні щодо дій екс-нардепа.

Нагадаємо, за версією слідства, у 2013-2016 роках Мартиненко, користуючись службовим становищем, мав причетність до створення злочинного угруповання, яке привласнило державні кошти. ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" уклало контракт із компанією-посередником, підконтрольною екс-нардепу, на постачання уранового концентрату за завищеними цінами. В НАБУ зазначають, що внаслідок цієї оборудки державі було завдано збитків на 17,28 млн доларів США.

Сам Микола Мартиненко назвав звинувачення проти нього сфальсифікованими за вказівкою директора НАБУ Артема Ситника.

У суботу, 22 квітня, суддя Бобровник відпустив з-під варти колишнього нардепа Миколу Мартиненка на поруки 15 народних депутатів та чотирьох міністрів.

Своєю чергою у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі запевнили, що подадуть апеляцію на рішення суду. 

Відео За що насправді затримали депутата Народного фронту Миколу Мартиненка

Залиште свій коментар

Вибір редакції