Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ завершує слідство по "кіотських грошах" – Ситник

У справі вже є затримані.

Національне антикорупційне бюро України вийшло на фінішну пряму в розслідуванні кримінального провадження щодо розтрати державних коштів, отриманих за Кіотським протоколом. Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник.

Він вважає, що цю справу можна було розслідувати швидше, якби на заваді цьому не ставали витоки інформації. "Воно було б завершено набагато раніше, але було так: ми плануємо заходи, а тут публічно заявляється, що є намір вкрасти півмільярда гривень – і одразу всі фігуранти скидають телефони, скидають документи, і ми починаємо все відновлювати, а це займає певний час", - пояснив він.

Керівник НАБУ наголосив, що попри всі перешкоди справа успішно розслідувана. "Є низка затриманих і взятих під варту фігурантів, є низка фігурантів, по яким найближчим часом буде прийнято рішення, і справа буде направлена до суду", - пообіцяв Ситник.

Також Ситник повідомив, що одіозний міністр юстиції часів Януковича Олена Лукаш побувала на допиті у Національному антикорупційному бюро України у справі щодо "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. Про деталі допиту Ситник не повідомляв. За його словами, публічність у цій справі сповільнює хід розслідування.

Відео Детективи НАБУ провели обшук в приміщенні юридичної компанії по справі прокурора Колесника

Залиште свій коментар

Вибір редакції