На Буковині закололи вилами "африканську" чупакабру

Дивну істоту не можуть упізнати навіть ветеринари з обласного центру.

У буковинському селі Рукшин селяни вбили невідомого звіра, який занапастив десятки курей та кроликів. Люди кажуть, що вполювали лише один з найменших екземплярів, тоді як насправді там орудує ціла зграя значно більших за розмірами чупакабр, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пані Василина того вечора лише вийшла з двору, як змушена була повернутися. "Такі крики чую, пси ревуть, кури кричать", - каже Василина Гикова. На подвір'ї вона застала невідому тварину. Звір кинувся тікати – одним стрибком здолав десять метрів до паркану, перестрибнув його і скочив у свинарник. Жінка зачинила його там. "Так дерлося по стінах коло свиней, вискочило аж туда, звідти впало", - розповіла селянка.

На крики про допомогу прибіг сусід Іван. З вилами. "Почали дивитися – вона сховалася за доски. Я вила взяв і приколов, та і все", - розповів Іван Владушко. Жертвами зайди стали десять курей. Труп тварини, яка їх вбила, викинули. Пізніше його забрали ветеринари.

Що невідомого звіра вдалося вбити, селян не заспокоїло. Адже цей хижак найменший з усіх, яких вони заставали на своїх обійстях. Твердять – дивних тварин бачать чи не щодня. Ті майже без шерсті, мають короткі передні лапи, довгі задні і хвіст. Заввишки ледь не з півметра ростом. Люди встигли їх роздивитися, бо з'являються у селі не лише вночі, а й повидну. "Є ще, як мінімум, 5-6 штук, оскільки в разних місцях, село має 6 кілометрів довжини, в кожнім куточку не може ж одна робити", - переконані місцеві.

ВідеоНа Буковині вбили невідомого звіра, що нищив свійських тварин

Селяни припускають – виводок невідомих тварин міг оселитися на закинутому подвір'ї. Навіть бачили тут свіжі нори. Проте усі пошуки ні до чого не призвели. Люди показують дивні отвори у фундаментах будівель. У хащі позаду навіть не заходять.

Ветеринари ретельно дослідили труп хижака. Кажуть – він не схожий ні на один відомий вид їм вид. "Неприродно довгі зуби, у собаки таких нема, майже 4 сантиметри. І довга шия, нє як у собаки, а така, майже як у жирафа. Вуха схожі на африканську лисицю, величезні, для охолодження чи терморегуляції, або щоби добре чути. В три рази більші, ніж у нашої лисиці", - розповів завідувач Чернівецької лабораторії ветеринарної медицини Валерій Допіряк.

Ветеринари готові передати труп на дослідження вченим. У селі ж вирішили запросити мисливців, аби ті обстежили ліси поблизу села. Востаннє про дивні створіння в Україні говорили у квітні. Тоді на Прикарпатті нарешті знайшли невловиму чупакабру. Мисливці і вчені намагаються з'ясувати, що це за істота.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: