Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардепи всі вихідні писатимуть нову коаліційну угоду

За основу візьмуть текст старого документа.

Коаліціанти мають підготувати свої пропозиції до коаліційної угоди до 18 години суботи, 26 березня. Про це домовились на раді коаліції, передає кореспондент ТСН.

Нардеп Леонід Ємець повідомив, що за основу візьмуть текст старої коаліційної угоди та допрацюють його пропозиціями фракцій. Як заявив депутат, було узгоджено, що документ має містити конкретні завдання, терміни їхнього виконання та особи відповідальних за кожен пункт. Оскільки, на словами нардепа, декларативна форма документа себе не виправдала.

Вже у понеділок має зібратись робоча група, яка доопрацює документ. Якщо чотири фракції – БПП, Батьківщина, Народний фронт та Радикальна партія - підпишуть новий документ, тоді коаліція буде дієвою.

Ємець зауважив, що не виключає зустрічі ради коаліції з президентом України.

Крім того, позафракційний нардеп Сергій Тарута повідомив, що 19 позафракційних депутатів можуть приєднатись до коаліційної угоди, якщо їх влаштує новий документ.

Арсеній Яценюк закликав коаліцію якнайшвидше визначитись із долею Кабміну та запропонував два шляхи розв'язання політичної кризи.

Нагадаємо, в останні тижні йдуть активні переговори щодо нового поділу влади і призначення на ключові посади. Сильно хитається крісло під прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

16 лютого парламент не зміг відправити у відставку Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком. "За" проголосували 194 народні обранці. Після цього ряд депутатів парламенту поскаржилися, що система "Рада" не спрацювала правильно під час голосування.

Міністр фінансів Наталія Яресько також висунула свою кандидатуру на посаду глави Кабміну. Вона заявила, що має намір зібрати уряд технократів.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Вибір редакції