Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яресько заявила про готовність сформувати новий уряд

Міністр озвучила критерії, яким мають відповідати нові члени КМУ. 

Глава Міністерства фінансів Наталя Яресько заявила, що готова сформувати новий уряд технократів.

Міністр на своїй сторінці у Facebook написала,  що готова покласти на себе формування Кабінету міністрів, який буде здатен працювати в інтересах держави. 

Яресько наголосила, що наразі уряд має зосередитися на відновленні довіри громадян і зростанні української економіки. Для цього міністрами мають бути призначені люди без політичного минулого.

"На мою думку, впоратися з цими завданнями в такій політичній ситуації може лише технократичний уряд - тобто команда "нічиїх" людей, які не мають політичного минулого, не підпорядковуються жодному з олігархів чи "друзів" політиків і не мають політичних амбіцій на майбутнє. Я готова зібрати таку команду, яка прямо зараз здатна працювати на інтерес усієї країни, усіх її громадян, а не окремих політичних чи бізнес-груп", - йдеться у повідомленні міністра.

На її думку, члени нового технократичного уряду мають відповідати п'ятьом критеріям. Зокрема, мати бездоганну репутацію, бути нетерпимим до корупції, не перейматися власною політичною кар'єрою, вірити в успішність України завдяки демократичним та економічним свободам і бути досвідченими кризовими менеджерами із досвідом успішного реформування та управління організаціями.

 

Бувають часи, коли потрібна велика політика, щоб всією країною обговорювати фунаментальні питання її політичного майбутн...

Опубликовано Наталія Енн Яресько / Natalie Ann Jaresko 22 марта 2016 г.

Нагадаємо, останні тижні йдуть активні переговори щодо нового поділу влади і призначення на ключові посади. Сильно хитається крісло під прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком. Його на цій посаді нібито попередньо погодилася замінити нинішній міністр фінансів Наталія Яресько і висунула свої вимоги.

16 лютого парламент не зміг відправити у відставку Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком. "За" проголосували 194 народні обранці. Після цього низка депутатів парламенту поскаржилися, що система "Рада" не спрацювала правильно під час голосування.

Напередодні фракція "Батьківщина" у парламенті оголосила про свій вихід зі складу коаліції. Після завершення вечірньої наради з президентом Петром Порошенком Юлія Тимошенко повідомила, що її фракція ініціюватиме відставку глави уряду.

Своєю чергою лідер пропрезидентської фракції Юрій Луценко заявив, що вирішення політичної кризи зараз залежить від позиції прем'єр-міністра. За його словами, уряд не здатен виконати коаліційну угоду, а сама коаліція де-факто розвалена. І тепер прем'єр має вирішувати, яким буде вихід із кризи. На сайті Верховної Ради з'явилось повідомлення про реєстрацію двох проектів про скасування результатів голосування про недовіру Кабінету міністрів України і призначення повторного голосування.

Фракція "Самопоміч" також ухвалила рішення про вихід зі складу коаліції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції