Нардепи "Європейської солідарності" заблокували підписання закону про імпічмент

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Опозиція вимагає скасувати рішення Верховної Ради.

Народні депутати від фракції "Європейська солідарність" внесли до парламенту проєкт постанови про скасування рішення Верховної Ради від 10 вересня про ухвалення в цілому як закон законопроєкту про особливу процедуру усунення президента України з поста - імпічмент.

Відповідний законопроєкт зареєстровано на сайті ВР, проте текст документа поки ще не оприлюднено.

Зазначимо, ініціаторами постанови є 13 депутатів: Михайло Забродський, Ростислав Павленко, Ірина Геращенко, Софія Федина, Ірина Луценко, Артур Герасимов, Ірина Фріз, Олег Синютка, Микола Величкович, Михайло Бондар, Степан Кубів, Микола Княжицький та Максим Саврасов.

Таким чином, поки що проєкт постанови не буде розглянуто Радою та відхилено, закон, щодо якого він зареєстрований, не може бути підписаний головою парламенту та переданий на підпис президенту.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради законопроєкт про імпічмент 29 серпня. У ньому зазначається, що парламент може розпочати процедуру у разі вчинення президентом державної зради або іншого злочину. Підставою для ініціювання є письмове подання, яке підписане більшістю депутатів від конституційного складу (мінімум 226). У разі підтримки цього Верховна Рада створює спеціальну тимчасову слідчу комісію. Дивіться текст документу за посиланням→. 

10 вересня народні депутати проголосували в цілому за проєкт закону щодо процедури імпічмента

Залиште свій коментар

Вибір редакції