Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нарешті всі вимоги по скасуванню віз виконано – Севостьянова

Попри те, що два міністри голосували проти однієї з кандидатур, рішення про доукомплектування НАЗК ухвалено.

Остання вимога Євросоюзу щодо скасування віз для українців виконана. На екстреному засіданні надвечір Кабмін затвердив двох членів Національного агентства з питань запобігання корупції, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ними стали Руслан Радецький та Руслан Рябошапка.

Утім, не минулося без суперечок. Проти пана Рябошапки проголосували очільник МВС Арсен Аваков та міністр молоді і спорту Ігор Жданов. Їхній аргумент – Рябошапка працював у юридичному департаменті секретаріату уряду Азарова.

Членів новоствореного органу обирала конкурсна комісія іще від літа. А вночі з членами комісії зустрічався президент Петро Порошенко.

Тепер НАЗК має затвердити форму запровадженого електронного декларування, і відтоді чиновники вищого рангу матимуть 60 діб, аби оприлюднити свої статки. За брехню передбачено кримінальну відповідальність.

"Дозвольте вам повідомити, що нарешті всі вимоги по скасуванню віз – виконано! Орган може почати працювати вже сьогодні – обирати голову, затверджувати форму декларації і продовжувати роботу із запобігання корупції", - заявила голова конкурсної комісії з обрання членів НАЗК Наталія Севостьянова.

Як уже повідомлялося, про призначення останніх членів НАЗК повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк у соціальних мережах.

Відео Остання вимога Євросоюзу щодо скасування віз для українців виконана

Залиште свій коментар

Вибір редакції