Нарешті всі вимоги по скасуванню віз виконано – Севостьянова

Попри те, що два міністри голосували проти однієї з кандидатур, рішення про доукомплектування НАЗК ухвалено.

Остання вимога Євросоюзу щодо скасування віз для українців виконана. На екстреному засіданні надвечір Кабмін затвердив двох членів Національного агентства з питань запобігання корупції, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ними стали Руслан Радецький та Руслан Рябошапка.

Утім, не минулося без суперечок. Проти пана Рябошапки проголосували очільник МВС Арсен Аваков та міністр молоді і спорту Ігор Жданов. Їхній аргумент – Рябошапка працював у юридичному департаменті секретаріату уряду Азарова.

Членів новоствореного органу обирала конкурсна комісія іще від літа. А вночі з членами комісії зустрічався президент Петро Порошенко.

Тепер НАЗК має затвердити форму запровадженого електронного декларування, і відтоді чиновники вищого рангу матимуть 60 діб, аби оприлюднити свої статки. За брехню передбачено кримінальну відповідальність.

"Дозвольте вам повідомити, що нарешті всі вимоги по скасуванню віз – виконано! Орган може почати працювати вже сьогодні – обирати голову, затверджувати форму декларації і продовжувати роботу із запобігання корупції", - заявила голова конкурсної комісії з обрання членів НАЗК Наталія Севостьянова.

Як уже повідомлялося, про призначення останніх членів НАЗК повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк у соціальних мережах.

Остання вимога Євросоюзу щодо скасування віз для українців виконана

Про це сьогодні заявили в уряді. На екстреному засіданні надвечір Кабмін затвердив двох членів Національного агентства з питань запобігання корупції. Скорочено НАЗК. Ними стали Руслан Радецький та Руслан Рябошапка. Утім не минулося без скандалу. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: