НАТО не буде забезпечувати Україну зброєю – генсек Альянсу

Дата публікації
Перегляди
2805
Поділитись:
WhatsApp
Viber
НАТО не буде забезпечувати Україну зброєю – генсек Альянсу

Столтенберг: НАТО не має можливостей забезпечувати Україну зброєю. / Фото: Reuters

За словами Столтенберга, НАТО не має відповідних можливостей.

НАТО не має можливостей забезпечувати Україну зброєю. Про це заявив генсек альянсу Йенс Столтенберг на прес-конференції напередодні зустрічі глав МЗС блоку у Брюсселі.

"НАТО надала сильну підтримку Україні з початку кризи. Ми встановили цільові фонди, які запустимо 2 грудня. Що стосується військового обладнання, то буде правильним залишити вирішення цього питання кожному союзникові на основі двосторонніх угод", - сказав генсек НАТО.

За словами Столтенберга, НАТО також не може гарантувати, що в найближчому майбутньому блок не буде розширюватися. "Кожна країна сама вирішує, яким чином забезпечувати свою безпеку. В основі нашої політики лежить принцип відкритих дверей", - заявив генсек.

Зазначимо, зустріч глав МЗС НАТО пройде в бельгійській столиці 2-3 грудня. Там планують обговорити питання надання політичної допомоги Україні, а також присутність бійців міжнародного контингенту в Афганістані в наступному році.

Як повідомлялося раніше, генсек НАТО помітив нарощування військ РФ в Україні і на кордоні. Столтенберг розповів про широкомасштабну передачу російської сучасної зброї.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2805
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація