Нові лідери БЮТ не хочуть звільнення Тимошенко - регіонал

Нові лідери БЮТ не хочуть звільнення Тимошенко - регіонал

Бютівці запрошують тих депутатів, яких вигнала раніше Тимошенко / Фото: Украинское Фото

Розпочинається передвиборча кампанія і продаж місць у парламенті, запевнив Макеєнко.

Народний депутат, член фракції Партії регіонів Володимир Макеєнко заявив, що наразі БЮТ ніяк не захищає свого лідера Юлію Тимошенко.

На цьому він заявив в суботу, 24 грудня.

"Вона їм не потрібна. Тому що зараз знов пішла передвиборча кампанія і буде продаж місць у парламенті", - стверджує депутат.

"І зараз нові лідери БЮТ потирають руки: якби її тільки не випустили. А самі вже ведуть переговори з тими депутатами, яких вони самі вигнали, вони їх запрошують. Кажуть: слухай, ти ж у нас був спонсором, це ж Вона тебе вигнала, а ми знову тебе запрошуємо, ти тільки проспонсоруй", - стверджує Макеєнко.

"Ви ж бачили, хто був депутатом – багаті люди, власники заводів. І коли вона казала, що "я тут помилилася", то ніхто ні в чому не помилився. Помиляються тільки в одному – в ціні на місце, бо можна було дорожче продати", - цитує депутата-регіонала.

Такж Макеєнко додав, що тим, хто рветься до влади все одно під яким прапором та лозунгом йти, головне - щоб вони подобалися людям. "І не важливо, який там гімн, яка валюта: купон, карбованець, гривня – всі вперед за владу. Всі знають, за що б'ються і який призовий фонд. От вам правда", - сказав Макеєнко.

Читайте також:

Депутати забили весь "Бориспіль" приватними літаками

Європа може зняти з Тимошенко два арешти за раз - Соболєв

На виборах крісло нардепа охочим обійдеться в 20 млн доларів

Депутати готові потрапити у Раду "хоч тушкою, хоч опудалом"

У Полтаві у депутати йде блондинка Кікісочка (фото)

Повʼязані теми:

Наступна публікація