Обурені тюремники навели докази "брехні" Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
6376
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Пенітенціарна служба розповсюдила матеріали, котрі покликані спростувати заяви ЮВТ.

Державна пенітенціарна служба України спростовує заяви екс-прем'єрки Юлії Тимошенко стосовно бажання ув'язненої потрапляти на засідання суду, котрому перешкоджали тюремники. Прес-служба ДПтС України назвала такі слова Тимошенко "черговою порцією провокаційних і неправдивих заяв".

Тюремники переконують, що про небажання Тимошенко потрапляти на засідання суду свідчать відеозаписи розмов співробітників Качанівської колонії із засудженою.

Також у відомстві оприлюднили фото написаних від руки заяв за підписом Тимошенко, в котрих ідеться про небажання авторки тексту бути присутньою на судовому засіданні.

Крім того, представників ДПтС обурили твердження про негідні умови утримання ув'язненої.

"Умови тримання засудженої Тимошенко є такими, яких немає жоден ув'язнений в нашій країні. Про що також свідчать красномовні фото, доступні на офіційному сайті ДПтС. Засудженій забезпечені усі комфорті умови – в її розпорядженні декілька кімнат, включаючи кімнату для вживання їжі, палату, де вона перебуває, ще дві кімнати для побачень", - наголошують тюремники.

"Таким чином, прес-служба ДПтС України вимушена констатувати той факт, що засуджена Тимошенко намагається сказати на біле чорне, не враховуючи того, що уся об'єктивна інформації щодо її поведінки та реакції на пропозиції транспортування, а також умови тримання, кількість зустрічей тощо доступні на нашому сайті та в ЗМІ", - підсумовується в заяві держслужби.

Раніше повідомлялося, що померла колишня співкамерниця Юлії Тимошенко.

Наступна публікація