Парубій закрив засідання ВР під провал скасування "закону Савченко"

Спікер подякував депутатам за роботу,незважаючи на провокації.

Верховна Рада розглянула два законопроекти щодо скасування застосування "закону Савченко" до засуджених за особливо тяжкі злочини, а після цього спікер Верховної Ради України Андрій Парубій закрив вечірнє пленарне засідання парламенту.

Про це пише РБК-Україна.

"Спасибі вам за активний, плідний і важливий день... Не дивлячись на всі спроби дестабілізувати парламент... Вечірнє засідання Верховної Ради України оголошую закритим. Завтра о 10:00 прошу всіх в зал", - сказав глава ВР.

Перед закриттям нардепи розглядали 2 законопроекти №4032 і №4548, якими пропонувалося скасувати застосування "закону Савченко" до засуджених за тяжкі та особливо тяжкі злочини. При цьому законопроекти підтримали лише 155 і 143 парламентаря при 226 необхідних.

Парубій підкреслив, що після розгляду цих проектів законів Рада може розглянути аналогічний урядовий законопроект №5259 "Про внесення змін до статті 72 Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування терміну попереднього ув'язнення" і прийняти по ньому рішення.

Нагадаємо, юрист-кримінолог Ганна Маляр наголосила, що так званий "закон Савченко" був прийнятий під конкретних людей, а надто під "елітних бандитів" та VIP-злочинців. Водночас, вона наголосила, що новим документом законодавець визнає, що умови тримання невинуватої особи жорсткіші, ніж тих, які судом визнані винними.

Через "закон Савченко" на волю вийдуть засновник відомої будівельної афери "Еліта-центр" Олександр Волконський-Шахов та скандальний  лікар-шахрай Андрій Слюсарчук, відомий як "доктор Пі".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: