Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Доктор Пі" та  засновник "Еліта-центру" опиняться на волі через "закон Савченко"

Під дію закону потрапляють особи, які вчинили тяжкі злочини. 

Через "закон Савченко" на волю вийдуть засновник відомої будівельної афери "Еліта-центр" Олександр Волконський-Шахов та скандальний  лікар-шахрай Андрій Слюсарчук, відомий як "доктор Пі".

Про це заявив екс-глава Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький

"Із дня на день звільниться пан Волконський, він же Шахов, це відома будівельна афера "Еліта-центр", також найближчим часом розглядається питання щодо звільнення Слюсарчука", - наводить "Еспресо.tv" слова Старенького.

За словами колишнього очільника пенітенціарної служби, іронія ухваленого закону полягає в тому, що у СІЗО злочинці перебувають саме за тяжкі і особливо тяжкі злочини.

"Ті, хто скоїли нетяжкі злочини, вони перебувають під особистим зобов'язанням, під заставою і в СІЗО вони перебувають мінімальний термін. Тобто на них цей закон буде розповсюджуватися найменше", – додав Старенький, уточнивши, що 70% злочинців, які потрапили під дію закону, – скоїли тяжкі та особливо тяжкі злочини.

14 лютого 2014 року Сихівський райсуд Львова засудив Слюсарчука до восьми років позбавлення волі. 

Як повідомлялося раніше, "закон Савченко" передбачає зарахування одного дня попереднього ув'язнення за два дні позбавлення волі. Через нього на волю вже вийшов обвинувачений у жорстокому вбивстві екс-нардеп Віктор Лозиньский. 

Апеляційний суд Київської області вирішив звільнити Лозинського умовно-достроково. За вбивство він відсидів шість років, хоч засудили його на 15, згодом термін скоротили до 10 років в'язниці.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції