Печерський суд дозволив ГПУ вилучення документів і речей Центру протидії корупції

До суду із відповідними клопотаннями звернувся старший слідчий Машика.

Печерський суд Києва надав слідчим Генпрокуратури доступ із правом вилучення речей і документів Центру протидії корупції, а також документів, які становлять банківську таємницю. Про це пише "Українська правда".

Відповідні ухвали, видані судом в один день - 22 березня, з'явилася в Єдиному реєстрі судових рішень. Таким чином, слідчі ГПУ матимуть доступ до речей і документів Центру протидії корупції, копій договорів про відкриття та обслуговування банківських рахунків, довіреностей, карток із зразками підпису посадових осіб організації, печаток, договорів на встановлення системи "Клієнт-Банк", виписок з номерами телефонів, ІР-адрес, з яких проходило з'єднання системи "Клієнт-Банк" та датами проведення вказаних з'єднань.

Також слідчі можуть отримати інформацію про рух грошей на рахунках ЦПК, бухгалтерських документів, документів підрядників громадської організації, виписок, та ін. з початку 2014 року.

До суду із відповідними клопотаннями звернувся старший слідчий в особливо важливих справах відділу з розслідування кримінальних проваджень у сфері власності Генпрокуратури Машика.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявляє, що генпрокурор Віктор Шокін офіційно наказав прокурорам не передавати справи в Антикорупційне Бюро та Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: