Під Радою активісти вимагають зняти недоторканність з шістьох депутатів

Прокуратура підозрює їх у злочинах.

Сьогодні під Верховної Радою зібралися активісти та деякі депутати, зокрема представник "Самопомочі" Єгор Соболєв, - на мітингу вони вимагають від парламентарів зняти депутатську недоторканність із низки народних обранців.

Як відомо, до регламентного комітету ВРУ надійшло 6 подань щодо зняття депутатської недоторканості з нардепів Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Михайла Добкіна, Андрія Лозового, Максима Полякова та Борислава Розенблата. Комітет визнав подання щодо Дейдея, Довгого та Лозового "недостатньо обґрунтованими", але направив їх голові Ради Андрію Парубію, який має вирішити, чи ставити це на голосування. 

Як відомо, нардеп Борислав Розенблат разом із колегою Максимом Поляковим фігурує у "бурштиновій справі", Михайла Добкіна підозрюють у причетності до шахрайства із землею в ХарковіЛозовому закидають несплату податків на суму понад 1,8 млн гривень, Дейдея також звинувачують у незаконному збагаченні. Довгий тим часом фігурує у справі щодо 45 гектарів землі на заповідному Жуковому острові.

ВідеоПід ВР активісти вимагають притягнути до відповідальності нардепів, яких підозрюють у скоєнні злочині

Залиште свій коментар