Під СІЗО Савченко чатують Lifenews, які "мають інформацію про етапування"

Пропагандисти впевнені, що найближчими днями Надію транспортуватимуть.

Під СІЗО у Новочеркаську Ростовської області, де утримують українську льотчицю Надію Савченко, знімальна група ТСН зустріла хлопця, який представився журналістом пропагандистського каналу Lifenews Олександром Кочетовим.

Хлопець повідомив, що під СІЗО він чекає на етапування Надії Савченко, яке нібито може початись найближчим часом.

"Чекаємо на етапування Надії Савченко. Точно не знаємо коли, є інформація – у найближчі два чи три дні. Маємо інформацію від спільних знайомих", - розповів Кочетов.

Тим часом сестра Надії Віра Савченко вже другу добу намагається потрапити на побачення із полонянкою, і сьогодні подала другу заяву начальникові СІЗО. Каже, братиме тюремників змором. Напередодні Віра просиділа під стінами ізолятору понад 5 годин - їй обіцяли побачення, але увечері передумали. Керівник СІЗО Калганов сказав їхати за дозволом до Донецького суду, що за майже 200 км від ізолятора. Вранці Віра туди поїхала, але суд відмовився давати дозвіл, заявляючи що Савченко вже підпорядковується не їм, а тюремникам.

"Вони таку машину включили – чомусь Надю ховають. Одне пояснення є, що у Наді дуже стан поганий, і вони не хочуть її показувати. Інше – вони до чогось її готують. Я дуже сподіваюсь, що це не етапування чи ще щось", – каже Віра.

Із ФСВП Ростовської області теж поки відмова. Там навіть збиралися юристи, і таки направили знову їхати за дозволом до Донецького суду, який незаконно засудив Савченко.

ВідеоНадія Савченко вже десятий день на сухому голодуванні

Нагадаємо, 6 квітня Надія Савченко відновила сухе голодування із ультиматимумом - повернути її в Україну. 15 квітня, на дев'ятий день голодування, вона відмовилась від крапельниць глюкози, які підтримували її стан. 

22 березня російський суд прийняв рішення засудити українську льотчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення. Надію визнали винною за трьома статтями: за "вбивство" присудили 18 років за замах на вбивство мирних громадян – 4 роки і штраф за "незаконний перетин кордону". Таким чином в сукупності Росія хоче, щоб Надія відсиділа 22 роки у в'язниці і заплатила 30 тисяч рублів штрафу.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: