В Агентстві з запобігання корупції пообіцяли визнати подані до 1 вересня декларації

Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про запуск повноцінної системи з 1 вересня.

Електронні декларації чиновників, які подали або подадуть до 1 вересня цього року, будуть визнаватися чинними. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомило Національне агентство із запобігання корупції.

Зареєстрованим у реєстрі для подальшої роботи необхідно отримати особистий ключ та посилений сертифікат відкритого ключа електронного цифрового підпису.

Згідно з процедурою, рішення буде направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

ВідеоСвою думку щодо тестового е-декларування висловили представництво ЄС

Зазначається, що суб'єкти декларування, які до набрання чинності рішенням НАЗК подали декларації, повинні з 1 вересня протягом 7 календарних днів перевірити зміст наданих ними документів і у разі виявлення неповних або недостовірних відомостей подати виправлені документи.

Нагадаємо, в понеділок, 15 серпня, вчасно запрацювала система електронного декларування статків чиновників. Щоправда, за два дні до її запуску Держслужба спецзв'язку та захисту інформації відмовила розробникам в атестаті.

У Держслужбі нарікнули на низький рівень захисту програмного забезпечення системи. Через це в розробників електронного декларування виникли сумніви щодо вчасного запуску системи.

У суботу, 13 серпня, після екстреного засідання НАЗК у Києві Наталія Корчак заявила, що інтерфейс подання декларацій не активують, допоки не одержать атестат. Днем пізніше у НАЗК повідомили, що попри все систему таки запустять. Своєю чергою, президент Петро Порошенко не захотів і чути про перенесення дати запуску системи, про що він повідомив у своєму Facebook.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: