Порошенко подякував Путіну в інтерв'ю на каналі CNN

Він також запевнив, що Україна ніколи не повернеться до Російської імперії.

Президент України Петро Порошенко подякував президенту РФ Володимиру Путіну за те, що той зробив Україну "більш європейською".

Про це він заявив в інтерв'ю програмі GPS на телеканалі CNN.

Так, Порошенко підтвердив думку колумніста Washington Post, що результатом агресії Путіна проти України стало об'єднання українців.

"2013 року трансатлантичну інтеграцію України, вступ до НАТО підтримувало 16% українців. Зараз це більше 54%. Хто зробив це? Путін. 2013 року європейську інтеграцію України, вступ до ЄС підтримувало 33% українців. Зараз 74%. Хто це зробив? Путін", - пояснив президент.

"Тому дякую, пане Путін, за те, що зробили мою країну набагато більш європейською і набагато більш готовою захищати європейські та трансатлантичні цінності. І ми абсолютно впевнені, що ми не повернемося до Російської імперії", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко виступив на загальних дебатах на 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН. Він заявив, що Раду Безпеки Організації об'єднаних націй потрібно реформувати, а російську агресію проти України та інших країн можна зупинити лише спільними зусиллями усього світу. За словами глави української держави, мовчання міжнародної спільноти є зброєю, котру Кремль використовує проти України та решти світу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції