Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко проводить зустріч з представниками УПЦ МП - джерела

Захід відбувається в "Українському домі".

Президент України Петро Порошенко проводить зустріч з представниками Української православної церкви Московського патріархату.

Цю інформацію ТСН підтвердили джерела.

Зустріч відбувається в "Українському домі".

Українська служба Бі-бі-сі із посиланням на власні джерела повідомляє, що на закриту зустріч із президентом прибули щонайменше три ієрархи УПЦ МП.

Раніше повідомлялося, що зустріч між президентом України Петром Порошенком та єпископами УПЦ Московського патріархату, яка мала відбутися 13 листопада, скасували. Голова Синодального інформаційно-просвітницького відділення УПЦ МП архієпископ Клімент розповів, що спочатку місце зустрічі перенесли з Києво-Печерської лаври в будівлю Українського дому. А потім стало відомо, що вона взагалі не відбудеться.

Архієпископ УПЦ КП Євстратій Зоря зі свого боку повідомив, що запрошені на зустріч архієреї "сидять за зачиненими дверима в Лаврі". Він додав, що "зранку збирався Синод МПвУ з очевидним натяком: хто з архієреїв не підкориться розпорядженням Митрополії (по факту ж - інструкціям з Москви) - той рішенням Синоду сьогодні ж позбудеться посади". 

На Банковій наголошують, що Порошенко залишається відкритим для діалогу з представниками Української православної церкви Московського патріархату. Президент кілька тижнів тому ініціював зустріч з усіма архієреями Московського патріархату в Україні та запросив їх до "Українського дому". "Але той, хто не хоче результату, шукає причин для відмови. Так і велика частина архієреїв УПЦ (МП) почала шукати пояснення, щоб не прийти на зустріч: мовляв, місце не підходить", – пояснили в адміністрації. 

ВідеоЗустріч Порошенка та єпископів УПЦ МП скасували

Зустріч президента Петра Порошенко з Єпископатом церкви Московського патріархату не відбулася. Протягом цілого дня перемовники чекали один одного в різних місцях: панотці у Лаврі, президент для зустрічі підготував  Український дім. 

Зустріч Порошенка та єпископів УПЦ МП скасували

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції