Порошенко в Давосі закликав світ повірити в Україну

Дата публікації
Порошенко в Давосі закликав світ повірити в Україну

"Ми потребуємо дуже добре скоординованих зусиль всього світу, щоб перемогти у битві", - відзначив президент / Reuters

За словами глави держави, Україна стала сильнішою.

"Тероризм – проблема всього світу, і ми переможемо у цій битві, тільки якщо будемо єдиними", - заявив президент Петро Порошенко у своєму виступі на Всесвітньому економічному форумі у Давосі.

"Ми потребуємо дуже добре скоординованих зусиль всього світу, щоб перемогти у цій битві", - відзначив президент.

"Україна потребує не лише солідарності. Україна потребує віри. Повірте в Україну!", - заявив глава держави, виступаючи на засіданні "Майбутнє України" у рамках Давоського економічного форуму. Президент наголосив, що цінності не можуть ставати предметом торгу.

"Якщо ми разом ведемо боротьбу за цінності, ми – непереможні", - сказав Петро Порошенко. Президент Порошенко відзначив, що за рік після його попереднього виступу у Давосі, Україна зазнала значних змін. Багато з них були позитивними. Відбулися вільні президентські та парламентські вибори, підписано Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, розпочалася реалізація програми кардинальних реформ.

"Україна стала сильнішою. Однак, зараз країна переживає агресію не тільки щодо Криму, але й значної частини території Донецької та Луганської областей. Близько дев'яти тисяч російських військових знаходяться на території держави", - наголосив президент.

Глава держави показав присутнім уламок від автобусу, який перевозив мирних громадян і був уражений ракетою терористів під Волновахою. "Для мене це – символ терористичної атаки на мою країну. Так само, як на "Charlie Hebdo". Так само, як російська ракета, яку було випущено російським військовим, уразила літак MH-17 та призвела до загибелі великої кількості мирних людей", - заявив Петро Порошенко.

Наступна публікація