Президент зустрівся з сенаторами США: про що говорили

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сенатори підтвердили, що бачать позитивні зміни в Україні.

До Києва прилетіли троє сенаторів Конгресу США Рональд Джонсон, Джон Баррассо та Крістофер Мерфі. Із ними зустрівся президент України Володимир Зеленський.

"Хочу подякувати вам за двопартійну підтримку. Ми знаємо, що представники обох партій США підтримують Україну – наш суверенітет, територіальну цілісність і допомагають нам не просто на словах", – сказав Зеленський, якого цитує його пресслужба.

Глава держави подякував США за фінансову, військову й технічну допомогу. Сторони обговорили хід реформ в Україні, наголосили на пріоритетності антикорупційної реформи та співпраці з Міжнародним валютним фондом.

"У нас дуже хороші відносини з МВФ. Ми робимо багато для подолання корупції, перезапускаємо правоохоронну систему, ухвалюємо для цього багато законопроектів", – зазначив Зеленський.

Президент сказав, що одним з найбільших своїх завдань бачить зміну іміджу України в світі.

"Ми хочемо, щоб, говорячи про Україну, люди думали не про корупцію, а про те, яка в нас чудова країна з хорошими людьми та привабливим інвестиційним кліматом", – сказав Зеленський.

Він також розповів про закони, які сприяють деолігархізації, а також наголосив, що Україна готує понад пів тисячі держпідприємств до приватизації.

"Ми боремося з монополіями, тепер приватизація відбувається за відкритим конкурсом. І це теж сприятиме боротьбі з корупцією в нашій державі", – зазначив президент.

Водночас сенатори підтвердили, що бачать позитивні зміни в Україні, і США готові підтримувати Київ на шляху цих змін.

Нагадаємо, допомога Вашингтона для України може сягнути до 700 мільйонів доларів.

Відео Майже 700 мільйонів доларів допомоги США виділять Україні у 2020 році

Більша частина з цієї суми піде на потреби оборони. Про це повідомив в інтерв'ю ТСН посол України в США Володимир Єльченко. Він нагадав, з початку війни Пентагон підтримав нашу армію вже більш як на півтора мільярди.  

Майже 700 мільйонів доларів допомоги США виділять Україні у 2020 році

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції