Допомога Вашингтона для України може сягнути до 700 мільйонів доларів – посол у США

Дата публікації
Перегляди
3358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Допомога Вашингтона для України може сягнути до 700 мільйонів доларів  – посол у США

Фото: УНІАН

За словами Єльченка, 250 мільйонів вже виділено.

Посол України в Сполучених Штатат Америки Володимир Єльченко заявив, що США може виділити Україні до 700 мільйонів доларів допомоги. 

Про це він сказав 14 січня під час брифінгу, передає кореспондентка ТСН Яна Слєсарчук.

Посол зазначив, що 250 млн доларів вже виділено, ще 50 млн доларів виділять в разі виконання певних умов при виконанні першої частини і ще майже 50 млн - залишки попередніх років.

"Загалом на 2020 рік передбачено виділення на суму 250 млн доларів з боку Пентагону і ще майже 450 млн доларів по лінії Держдепу США - це вже економічна допомога. Все у нас виходить, що загальна допомога з боку США 698 млн доларів і чисто військова допомога - 365 млн доларів, - сказав Єльченко.

Нагадаємо, у США остаточно визначилися з оборонним бюджетом Сполучених Штатів Америки на 2020-й рік. Документ отримав підтримку обох палат парламенту та був надісланий на підпис президенту країни. Проєкт оборонного бюджету був схвалений 17 грудня. Він передбачає підтримку України у розмірі 300 млн доларів та санкції проти російських газопроводів. Також у кошторисі передбачено виділення додаткових $ 734,3 мільйонів на заходи щодо стримування Росії у військовій сфері.

Україна та США підписали нову угоду про постачання "Джавелінів" для української армії

Україна та США підписали нову угоду про постачання "Джавелінів" для української армії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація