Прокуратура не мала права затримувати Добкіна у Раді – Луценко

ГПУ звернеться до суду для обрання запобіжного заходу депутату.

Співробітники прокуратури не мали права затримувати позбавленого недоторканності народного депутата Михайла Добкіна без рішення суду. Тому він не був заарештований у залі Верховної Ради.

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає Українська правда.

При цьому, за словами генпрокурора, Добкіна мали право затримати представники НАБУ і САП.

Луценко зазначив, що Генпрокуратура звернеться до суду для обрання запобіжного заходу Добкіну у п'ятницю, 14 липня. Прокуратура буде наполягати на триманні під вартою із можливістю внесення застави.

Нагадаємо, у четвер, 13 липня, Верховна Рада на своєму вечірньому засіданні дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата від Опоблоку Михайла Добкіна. За зняття з нього недоторканності проголосували 288 депутатів з 339 присутніх, цього виявилося достатньо і таким чином Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності цього нардепа. 

29 червня генпрокурор Луценко вніс подання до Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна. У ГПУ в діях напдепа побачили ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн.

ВідеоВерховна Рада дала згоду на арешт і затримання Михайла Добкіна

Залиште свій коментар