Путін закликав створити спецзакон про російську націю

Поки не вирішене питання про структуру, яка займеться національними питаннями.

Путін
Reuters
Президент РФ Володимир Путін підтримав пропозицію про створення закону про російську націю.

Про пише россійський "Інтерфакс".

"Але що абсолютно точно можна і потрібно реалізовувати – це прямо над цим треба подумати і в практичному плані почати працювати – це закон про російську націю", – наголосив він. Путін вважає, що саме в такий закон може вирости стратегія розвитку національних відносин в Росії.

Йому припала до смаку і пропозиція провести рік єдності російської нації. "Але тільки потрібно вибрати цей рік", – сказав Путін.

Він додав, нині не вирішене питання про спеціальну структуру, яка займеться національними питаннями на федеральному рівні.

"Принципове питання – координація органів влади, які реалізують державну національну політику. Їх тільки на федеральному рівні понад 10. Плюс структури в регіонах і муніципалітетах. Але взаємодія між ними часом вкрай низька, неефективна, не налагоджене постійне співробітництво з науковими та експертними організаціями", – зауважив Путін.

Він резюмував, що "певні надії" у вирішенні проблеми координації таких структур "покладаються на держпрограму, яку зараз готує уряд РФ".

Нагадаємо, що Росія активно реалізує політику денаціоналізації українців на своїй території. Про це заявив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: