Рада 9-го скликання вперше провалила голосування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Парламентська фракція не змогла зібрати 226 голосів.

Верховна Рада 9-го скликання вперше не зібрала необхідної кількості голосів для ухвалення рішення.

Так, на початку вечірнього засідання 12 вересня нардепи 248 голосами ухвалили в першому читанні законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління безпекою автомобільних доріг", після чого за скорочення термінів підготовки до другого читання проголосували лише 223 депутати.

Зокрема, від парламентської фракції "Слуга народу", до якої входить 251 депутат, "за" проголосували 208 обранців.

Водночас для ухвалення рішення необхідно щонайменше 226 голосів.

Історичний момент Вперше в Верховній Раді монобільшості не знайшлося 226 голосів і рішення НЕ прийнято

Опубликовано Ustinova Alexandra Четверг, 12 сентября 2019 г.

Зазначимо, після цього Рада вперше провалила голосування за проєкт закону "Про правонаступництво України" щодо скасування дії актів СРСР та УРСР на території України, який обговорювався за скороченою процедурою.

За відповідний законопроєкт проголосували лише 214 депутатів, ще 30 виступили проти, 76 – утримались. Від "Слуги народу" його підтримали 210 нардепів.

Ну все капец панєслась 214

Опубликовано Ustinova Alexandra Четверг, 12 сентября 2019 г.

Нагадаємо, до парламенту 9-го скликання пройшли п’ять партій. За результатами голосування за партійними списками і за мажоритарними округами партія “Слуга народу” отримала коаліційну більшість - 254 мандати,"Опозиційна платформа - За життя" - отримала 54 мандати,"Батьківщина", зі свого боку, отримала 26 мандатів, "Європейська солідарність" - 25, "Голос" - 20. Ще 10 отримали представники інших партій, 46 депутатів були обрані як самовисуванці. 26 місць в парламенті, як і в минулому скликанні, залишаться пустувати через неможливість провести вибори на окупованих Росією територіях.

Зауважимо, Верховна Рада 9-го скликання працює всього два тижні - перше засідання провели 29 серпня. Від початку прийняття народними депутатами присяги відбулось п'ять пленарних засідань.

Залиште свій коментар

Вибір редакції