Рада призначила нового міністра громад і територій. Хто він

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шмигаль раніше очолював Івано-Франківську ОДА.

Верховна Рада України призначила нового міністра громад і територій – Дениса Шмигаля.

За це рішення проголосували 278 депутатів.

"Це була пропозиція президента і прем’єра. У мене була розмова й з Володимиром Зеленським, і з Олексієм Гончаруком. І президент, і прем’єр запевнили мене, що вони дійшли спільної думки, що треба мене залучати в уряд для тієї роботи, яку мені пропонують", - коментував він раніше свою кандидатуру на цю посаду.

Шмигаль народився 1975 року у Львові. Освіту отримував у Львівській політехніці, після чого стажувався за кордоном. На початку 2000-х років почав займатися бізнесом, а за 10 років – активною політичною діяльністю. У 2009-2011 роках був керівником департаменту економіки, інвестицій, промисловості та торгівлі Львівської облдержадміністрації.

У 2014 році балотувався на виборах до парламенту мажоритарником-самовисуванцем. На період виборів був заступником начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Львівській області. Від січня 2018 року був директором Бурштинської ТЕС, яка належить українському олігарху Рінату Ахметову. 24 липня 2019 року був призначений урядом на посаду очільника Івано-Франківської ОДА.

Плейлист 19 відео Політичні скандали

Українську політику час від часу стрясають гучні скандали, які призводять до відставок, арештів та зниження рейтингів довіри.

Політичні скандали

Залиште свій коментар

Вибір редакції