Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ може створити заслін проти інформаційної війни за прикладом Китаю - Бастрикін

Обмеження в Інтернеті необхідні, - вважає чиновник.

Росія може перейняти досвід Китаю у сфері цензурування в Інтернеті, вважає глава Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін.

"Цікавий досвід зарубіжних держав, що протистоять США і їх союзникам. У зв'язку з безпрецедентним інформаційним тиском вони пішли на обмеження іноземних ЗМІ в цілях захисту національного інформаційного простору", - заявив Бастрикін.

Про це пише "Коммерсант-Власть".

Голова СК навів приклад рішення міністерства промисловості і інформатизації Китаю ввести заборону на роботу електронних ЗМІ, які повністю або частково належать іноземним резидентам.

"Здається, що в розумній мірі цей досвід міг би бути взятий на озброєння в Росії", - вважає Бастрикін. Обмеження в Інтернеті необхідні, оскільки, на думку чиновника, "останнє десятиліття Росія і ряд інших країн живуть в умовах так званої гібридної війни, розв'язаної США і їх союзниками".

Нагадаємо, що в Україні викладуть у вільному доступі документи радянських спецслужб. Про це повідомили в прес-службі Українського інституту національної пам'яті.

зокрема, зараз проводиться ревізія архівів КДБ і передача документів від українських силових структур, після чого історики оброблять архіви та викладуть в Інтернет.

Залиште свій коментар

Вибір редакції