РФ може влаштувати допит Януковича українськими слідчими - ЗМІ

Дата публікації
РФ може влаштувати допит Януковича українськими слідчими - ЗМІ

Reuters

Щоправда, позбавлений звання українського президента перебуватиме на території Росії. 

Генпрокуратура РФ заявила про готовність організувати допит екс-президента України Віктора Януковича на території Росії в присутності українських слідчих.

Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на відповідь Генпрокуратури РФ на запит ГПУ.

"У зв'язку з перебуванням Віктора Януковича на території Росії Генеральна прокуратура Російської Федерації готова розглянути питання про організацію його допиту в присутності представників правоохоронних органів України", - йдеться в документі.

Нагадаємо, Янукович повідомив, що має низку питань до ГПУ щодо відкритої проти нього справи про державну зраду.  Янукович заявляє, що належним чином не отримав підозри у держзраді, а тому просить не вважати себе підозрюваним. Про це йдеться в листі екс-президента до Печерського суду від 18 січня. 

Підозру Януковичу оголосив генпрокурор України Юрій Луценко під час відео-допиту колишнього голови держави. Одночасно Луценко заявив, що передасть документи як адвокатам, які були присутні на судовому засіданні, так і передасть належним чином до Ростова. Зазначимо, що головним доказом обвинувачення став лист Януковича до Путіна з проханням надати військову підтримку.

Рахунки Януковича та його поплічників залишаться замороженими ще на рік

Рахунки Януковича та його поплічників залишаться замороженими ще на рік

Наступна публікація