Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія не працює над обміном Савченко на ГРУвців

Українку можуть передати для відбування покарання в Україні. 

У російському Міністерстві юстиції заявили, що про обмін української льотчиці Надії Савченко, незаконно засудженої до 22 років колонії, не йдеться.

Міністр юстиції Олександр Коновалов пояснив, що у відомстві розглядають лише можливість передачі Савченко до України для відбування покарання на батьківщині. Обмін на засуджених російських ГРУвців Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва не розглядається. 

"Процес передачі, як правило, довга історія і вона ніяк не обумовлена з будь-якими обмінами, тут мова просто йде про виконання міждержавних, як правило, двосторонніх механізмів. При наявності згоди трьох сторін – того, що передає, приймає, і самого засудженого – така передача відбувається і така практика у Росії є з державами, з якими її ці двосторонні механізми пов'язують Тут це абсолютно звичайна історія", - наводить РИА "Новости" цитату Коновалова.

Він додав, що за певними домовленостями справою можуть займатися через дипломатичні канали, однак це не в його компетенції.

Нагадаємо, 22 березня російський суд прийняв рішення засудити українську летчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення. Надію визнали винною за трьома статтями: за "вбивство" присудили 18 років за замах на вбивство мирних громадян – 4 роки і штраф за "незаконний перетин кордону". Таким чином в сукупності Росія хоче, щоб Надія відсиділа 22 роки у в'язниці і заплатила 30 тисяч рублів штрафу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції