Російські військові маневри біля кордонів України стурбували НАТО

Російські військові маневри біля кордонів України стурбували НАТО

Росіяни кажуть, що нічого особливого не відбувається.

Росія почала грати м'язами на кордоні з Україною. Президент РФ Володимир Путін наказав провести навчання у центральному й західному військових округах, ідеться в сюжеті нічного випуску ТСН.

Поруч з північним сходом України до початку наступного тижня тренуватимуться понад 150 тисяч військових, а також десятки літаків, гелікоптерів і танків.

І хоча міністр оборони Росії Сергій Шойгу каже, що з Україною маневри на кордоні не пов'язані, на засіданні Ради НАТО у Брюсселі пообіцяли уважно стежити за навчаннями. А також закликали інші країни не втручатися у внутрішні справи України.

Спікер російської Ради Федерації Валентина Матвієнко заспокоює: Москва поважає державність України і вважає, що з роздачею російських паспортів квапитися не слід.

"Цей закон не своєчасний. Потрібно уважно його аналізувати. Думати, не поспішати. Ми не даємо жодної підстави для сепаратистських настроїв. Ми зацікавлені в тому, щоби зберегти державність України, нашого найближчого сусіда, великої європейської держави", - зазначив він.

Як уже повідомлялося раніше, британська армія буде стежити за маневрами Росії.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів