Суд Ростова-на-Дону відмовився проводити відеодопит Януковича

У суді посилаються на відсутність відповідної технічної можливості.

Совєтський районний суд російського міста Ростов-на-Дону відмовив у проведенні допиту в режимі відеоконференції колишнього президента України Віктора Януковича.

Про це з посиланням на голову суду Артура Маслова повідомляє "Інтерфакс-Південь". Крім того, суд відмовився проводити відеодопит колишнього командувача внутрішніми військами України Станіслава Шуляка.

"Ми отримали судове доручення про проведення допитів Януковича і Шуляка в режимі відеоконференцзв'язку. Проте проведення таких допитів неможливе: в суді відсутня технічна можливість: немає системи відеоконференцзв'язку. Крім того, у судових дорученнях не були вказані адреси проживання Віктора Януковича і Станіслава Шуляка", - сказав Маслов.

Він уточнив, що відповідь на судове доручення була направлена до Києва. Раніше Мін'юст РФ направив до Совєтского суду Ростова-на-Дону запит України про допит у режимі відеоконференції Януковича і Шуляка.

"До Мін'юсту Росії з Мін'юсту України надійшли названі запити, адресовані Совєтскому районному суду Ростова-на-Дону. Запити направлені в російський суд", - повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на відповідь міністерства.

Нагадаємо, 25 жовтня генпрокурор Юрій Луценко заявив, Генпрокуратура повинна подати до кінця року велику справу проти Віктора Януковича про державну зраду. Генпрокурор додав, що більшість цих статей – це робота військової прокуратури, яка вже звітує про високий ступінь готовності справ до передачі в суд.

"Ми маємо подати до кінця цього року велику справу про державну зраду, стаття 111 Кримінального кодексу, створеним Януковичем організованим злочинним угрупуванням, стаття 255. Вона буде включати в себе епізоди: узурпація влади, доведення до небоєздатності збройних сил України, розвал СБУ, знищення інформаційної безпеки України, нанесення великих збитків економічній безпеці України, перехід на бік ворога, що привело до втрати територіальної цілісності і суверенітету України", – сказав Луценко.

ВідеоПрокурорські війни: чому в ГПУ конфліктують через розслідування злочинів Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: