Розшукуваному екс-міністру Присяжнюку оголосили підозру

Його підозрюють у незаконній приватизації приміщення на Хрещатику, що належало міністерству.

Сьогодні, 12 червня, міністру аграрної політики часів Януковича Миколі Присяжнюку та ще двом особам оголошено підозру у скоєнні незаконної приватизації та подальшої легалізації державного майна – приміщення, що належало міністерству площею 516,6 кв м на Хрещатику. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

За повідомленням, у оборудці брали участь екс-міністр, посадовці Фонду держмайна та юристи, які діяли "за попередньою змовою групою осіб". Присяжнюку інкримінуються злочини за статтями – зловживання владою, організація та пособництво злочину, незаконна приватизація та відмивання доходів. Розмір завданих державі збитків розглядається як особливо великий.

Зазначимо, що Присяжнюк перебуває у базі розшуку МВС ще з квітня 2014 року – за привласнення та розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, в особливо великих розмірах. А вперше підозру у незаконній приватизації приміщення на Хрещатику йому оголосили у травні 2014 року. А у лютому 2016 року активісти виходили з мітингом до ГПУ з вимогою поновити розслідування щодо екс-міністра агрополітики.

Перед оголошенням у розшук у Присяжнюка проводили обшуки – тоді в екс-міністра вилучили 286 тис. доларів, 659 тис. гривень готівкою та колекцію дорогих годинників відомих брендів.

Залиште свій коментар