Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі емоційно прокоментував відкриту проти нього справу

За словами очільника Одеської ОДА, за нього одночасно взялися СБУ, Міноборони і МВС.

Глава Одеської області Міхеїл Саакашвілі вважає, що відкрита проти нього кримінальна справа – це відповідь на його антикорупційні форуми.

Про це він написав у себе в Facebook.

"Думаю, це відповідь на наші антикорупційні форуми і на те, що в найближчі дні наш рух збирається широко розгорнутися одночасно у всіх регіонах України, а також на заяву Айвараса Абромавічуса, яку в кулуарах влади чомусь приписали мені, хоча колишній міністр економіки і мій друг діяв цілком самостійно", - написав Саакашвілі.

Голова ОДА зазначив, що заява про кримінальну справу прозвучала через місяць після того, як він побував у Маріуполі. Окремо Саакашвілі звернув увагу на те, що цю інформацію озвучив Андрій Лисенко, який підпорядковується безпосередньо відповідному підрозділу Адміністрації президента України.

Більше того, за словами Саакашвілі, кілька днів тому до Києва викликали керівника СБУ по Одеській області Батракова і доручили йому розслідувати всі проекти, які здійснює команда Саакашвілі в Одесі.

"Тобто одночасно СБУ, Міноборони і МВС отримали розпорядження зайнятися мною і нами. Нехай розслідують, чого немає, все одно не знайдуть", - написав очільник Одеської ОДА.

Саакашвілі зазначив, що зараз він перебуває у Мюнхені на конференції з безпеки. Після повернення в Україну він пообіцяв зробити політичну заяву з приводу останніх подій.

Нагадаємо, речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко заявив, що за оприлюднення секретної інформації про АТО в Інтернеті правоохоронці почали розслідування щодо дій очільника Одеської облдержадміністрації Михеїла Саакашвілі.  14 січня, після відвідання одеського батальйону "Шторм", він виклав у Мережу відео з позиціями українських блокпостів. За словами Лисенка, це "кіно" тягне на декілька статей Кримінального кодексу.

Відео Саакашвілі виклав в інтернет відео з позиціями українських блок-постів

Залиште свій коментар

Вибір редакції