Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко має бути звільнена: це частина Мінських домовленостей - генсек ООН

Україна відмовилася від третього за розміром ядерного арсеналу, але не отримала захисту від російської агресії.

У Вашингтоні президент України Петро Порошенко провів зустріч з генеральним секретарем Організації Об'єднаних Націй Пан Гі Муном.

"Україна відмовилася від третього за розміром ядерного арсеналу, але не отримала захисту від російської агресії", - заявив Петро Порошенко.

Співрозмовники обговорили питання більшого залучення інструментів та інституцій системи ООН для припинення російської агресії, зокрема розгортання міжнародної безпекової місії на Донбасі.

Президент України закликав призначити доповідача ООН щодо розслідування фактів тортур насильно утримуваних у Росії громадян України.

Глава держави підтримав новий план гуманітарного реагування ООН в Україні на 2016 рік, який передбачає надання допомоги громадянам України – найбільш постраждалим внаслідок російської агресії.

Співрозмовники приділили окрему увагу питанню захисту прав людини на тимчасово окупованих українських територіях, а також всіх незаконно утримуваних у РФ українців, у тому числі Надії Савченко.

"Савченко має бути звільнена. Це частина Мінських домовленостей", - заявив Пан Гі Мун, відзначивши, що Мінські угоди мають бути виконані повністю.

Нагадаємо, що посол США в Україні Джефрі Пайєтт назвав абсурдом обмін Савченко на засуджених в Україні російських злочинців, а плітки про це – безпідставними та смішними.

При цьому, сама Савченко проти свого обміну на міжнародних злочинців. Політикам льотчиця запропонувала не торгуватися, а домовлятися, бо вже із шостого квітня Савченко поновить сухе голодування "до переможного кінця".

Відео Порошенко підписав указ, що вводить в дію санкційний "Список Савченко"

Залиште свій коментар

Вибір редакції