Ще один нардеп "БПП" заявив про вихід зі складу фракції

Віталій Чепинога вирішив морально підтримати Фірсова та Томенка.

Народний депутат Віталій Чепинога заявив про вихід зі складу фракції "Блоку Петра Порошенка". Своє рішення він пояснив підтримкою Єгора Фірсова та Миколи Томенка, які вже залишили фракцію і яких "БПП" хоче позбавити депутатського мандата.

"Думаю, треба якось підтримать морально Фірсова і Миколу... Офіційно завляю про вихід з фрації БПП", - написав Чепинога у Facebook.

Нардеп повідомив, що готовий до позбавлення мандата.

 

Думаю, треба якось підтримать морально Фірсова і Миколу... А як?... - Короче, офіційно завляю про вихід з фрації БПП, як...

Опубліковано Vitalii Chepynoga 26 березень 2016 р.
 

Я не заздрю Юрі Луценко. Без іронії і сарказму... Чесно, не заздрю...Собача робота. Реально собача. Прочитав щойно йог...

Опубліковано Vitalii Chepynoga 26 березень 2016 р.

Як повідомлялося, Томенко офіційно вийшов із фракції "Блок Петра Порошенка" 2 лютого. Фірсов це зробив 15 березня. З'їзд блоку 25 березня заявив, що позбавляє Томенка і Фірсова мандатів. Мовляв, це дозволяє зробити 81-ша стаття Конституції України, де вихід із фракції є причиною дострокових припинень повноважень народного обранця. 

Самі Томенко і Фірсов заявляють, що рішення з'їзду безпрецедентне і незаконне - мовляв, у природі навіть не існує закону про імперативний мандат. Депутат Фірсов також пояснює рішення з'їзду тим, що він різко критикував своїх однопартійців, зокрема в корупції. Від нього діставалося Кононенку, Березенку і Грановському, яких Фірсов і вважає головними ініціаторами рішення.

ВідеоБПП вирішив позбавити повноважень нардепів Миколу Томенка та Єгора Фірсова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: