Ситник заявив про співпрацю з ФБР у справі Міграційної служби

Ситник заявив про співпрацю з ФБР у справі Міграційної служби

Фото: unian.net

Він також наголосив на відсутності політичної складової у діяльності НАБУ.

Національне антикорупційне бюро України співпрацювало з представниками Федерального бюро розслідувань США щодо корупції в Міграційній службі України та незаконного видобутку бурштину.

Про це повідомив голова НАБУ Артем Ситник, передає "Канал 24".

"Мені здається трохи дивною позиція Генеральної прокуратури, коли операція щодо "бурштинової справи" називається "ідеальною", і така ж операція з використанням тих же ресурсів, тих же способів, методів, а крім того, одна і друга операції проводились спільно з ФБР США", - заявив Ситник.

Він додав, що відгуки американців з приводу того, що відбувалося останні два дні між НАБУ, ГПУ та ДМС, є невтішними.

Ситник також наголосив на тому, що діяльність Антикорупційного бюро є абсолютно аполітичною, а якби вона ґрунтувалася на яких-небудь політичних складових, то ситуація була би набагато гіршою.

У ГПУ пояснили причини затримання агента НАБУ

У ГПУ пояснили причини затримання агента НАБУ

Нагадаємо, 29 листопада стало відомо про затримання агента НАБУ співробітниками СБУ, які отримали відповідний дозвіл від ГПУ. Йдеться про передачу 15 тисяч доларів Діні Пімаховій, першій заступниці голови Державної міграційної служби. У ДМС заявили, що "впродовж декількох місяців агент НАБУ, син колишнього народного депутата від Партії регіонів Юрія Боярського, виконуючи незаконні вказівки окремих керівників НАБУ, неодноразово намагався спровокувати Діну Пімахову, пропонуючи великі суми хабарів за прийняття нею незаконних рішень щодо легалізації в Україні громадян В'єтнаму та Ірану, яких навіть не існувало в реальності". 

Детективу НАБУ Сергію Тітєнкову, якого затримали під час спроби дати хабар чиновниці ДМС, оголосили підозру.

Також повідомлялося, що в агента бюро нібито знайшли три будинки в Конча-Заспі, два автомобілі Porsche, один Lexus та один Maserati.

Повʼязані теми:

Наступна публікація