Співмешканку прокурора АТО викрили у придбанні авто вартістю понад мільйон гривень

При цьому її офіційний дохід складав 1 687 грн.

Співмешканка військового прокурора сил АТО Ірина Німець у 2014 році придбала позашляховик вартістю 1,21 млн грн, хоча її офіційний дохід той рік складав 1 687 грн. Як повідомляють "Наші гроші", про це свідчить ухвала Солом'янського райсуду від 15 січня 2016 року.

У рамках кримінального провадження щодо можливого незаконного збагачення (ст.368-2 ККУ) військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика Національне антикорупційне бюро звернулося до суду з проханням надати доступ до документів щодо придбання позашляховиків співмешканкою Іриною Німець та матір'ю прокурора Світланою Кулик.

Йдеться про автомобіль Toyota Land Cruiser 200 вартістю 1,21 млн грн, придбаний Іриною Німець, а також Тoyota RAV4 вартістю 459 тис. грн, оформлений на Світлану Кулик. Обидві автівки 2014 року випуску і придбані того ж року.

Костянтин Кулик
Наші гроші
Костянтин Кулик
Видання зазначає, що жоден з цих автомобілів не зазначений у декларації Кулика за 2014 рік, оскільки ні матір, ні співмешканку, котра, за даними слідства, є матір'ю його дітей, прокурор у декларації в розділ "Члени родини" не вписав.

Згідно з договорами купівлі-продажу вказаних автівок, розрахунок за позашляховики мав здійснюватися безготівковим платежем на рахунок фірми-постачальника в "Кредіт Агріколь Банк".

Ірина Німець
Наші гроші
Ірина Німець
Розрахунок за обидві машини здійснювався шляхом перерахування із одного і того ж рахунку в "Діамантбанку". Разом з тим на рахунок в останній кошти вносилися готівкою, про що свідчать відповідні квитанції. Відтак фактично позашляховики купували за готівку, пояснює НАБУ.

Обґрунтовуючи необхідність перевірки обставин придбання автівок співмешканкою Кулика, НАБУ вказало той факт, що згідно з даними ДФС офіційний дохід Німець у 2014 році, тобто у рік придбання автомобіля, складав 1 тис. 687 грн., а сукупний дохід за останні десять років (2005-2015 р.р.) – 111 тис. 962 грн. Це в 10 разів менше від вартості придбаної автівки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: