Справу проти мене придумав Геращенко – Кернес

На думку харківського мера, очільник МВС Аваков намагається йому помститися.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков є причетним до земельної справи, за якою у четвер проводяться обшуки у приміщеннях, що належать меру Харкова Геннадію Кернесу та матері нардепа Михайла Добкіна.

Про це харківський голова заявив у коментарі телеканалу "112 Україна".

"Я можу сказати, що це сфабрикована справа, справа помсти Арсена Авакова. Справа, яку придумав Антон Геращенко, який скрізь як мавпенятко бігає, по усіх телеканалах, по усіх ЗМІ, він все знає, він усе вміє і всім дає оцінку", - наголосив Кернес.

Він також зазначив, що вже "чув сьогодні коментар Шкіряка, такий піднесений, напевно це вигідно тому ж Авакову, який займається здебільшого помстою щодо мене".

Водночас мер Харкова нагадав, що генпрокурор Юрій Луценко, коли його обирали на посаду, обіцяв нікому не мститися.

"Я уважно слухав і дивився, коли обирали Луценка на посаду генерального прокурора України. Я ще давав інтерв'ю, коли я сказав про те, що Луценко з трибуни ВР сказав, що мститися нікому він не буде. Тут інші мотиви. Звичайно, у мене непрості стосунки з Юрієм Луценком ще з тих часів, коли він став міністром внутрішніх справ. Мене звинувачували в тому, що я вживаю наркотики тощо. Це все, звичайно, не так", - заявив Кернес.

Окремо він звернув увагу на те, що "виділення землі – це виняткова компетенція міськради, ніхто її не може замінити, землі виділяла міськрада, колегіально, це не рішення Кернеса чи Добкіна".

Нагадаємо, Генпрокуратура зранку влаштувала обшуки у приміщеннях Кернеса та матері Добкіна. Слідчі дії відбуваються у справі про розкрадання земель на мільярди гривень.

Залиште свій коментар

Наступна публікація