США закликали ООН натиснути на Росію для виконання Мінських угод

Росія повинна припинити озброювати, навчати сепаратистів і вести бойові дії разом з ними.

Постійний представник США при ООН Саманта Пауер закликала країни, представлені в Організації Об'єднаних Націй, натиснути на Росію, щоб змусити її виконувати Мінські угоди.

"Кроки, які Росія повинна здійснити, прості: Росія повинна поважати суверенітет України. Росія повинна припинити озброювати, навчати сепаратистів і вести бойові дії разом з ними. Росія також повинна виконати свої зобов'язання за Мінськими угодами, включаючи звільнення незаконно затриманих осіб, таких як Надія Савченко", - наголосила Пауер.

На її думку, Україна, зі свого боку, теж несе відповідальність. "І ми будемо продовжувати працювати з українським урядом в контексті виконання ним своєї частини Мінських домовленостей в повному обсязі", - зауважила посол.

"Нам потрібно бути солідарними в питанні територіальної цілісності України, а також дотримання прав людини по відношенню до всіх людей в Україні", - додала Пауер.

Нагадаємо, що російсько-сепаратистські війська на Донбасі повинні виконувати взяті на себе зобов'язання згідно з Мінськими угодами.

Про це президент США Барак Обама сказав президенту Росії Володимиру Путіну під час телефонної розмови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: