Стало відомо, коли Україна головуватиме в Радбезі ООН

Незабаром мають обрати нового генсека ОНН.

Україна головуватиме в Раді Безпеки ООН в лютому 2017.

Про це у Twitter заявив постпред України в ООН Володимир Єльченко.

"До речі, з обранням нових членів на наступні 2 роки нарешті знаємо, що Україна головуватиме в Раді Безпеки в лютому 2017. Вже готуємось", - зауважив він у сервісі мікроблогів.

Він додав, що у липні у Радбезі ООН буде цікаво, адже має відбутися індикативне голосування за нового генсека ООН.

Як уже повідомлялося, постпред України при ООН Володимир Єльченко заявив, що глибоко обурений заявами генерального секретаря ООН Пан Гі Муна про миротворчу роль РФ на Донбасі. Після того прес-служба ООН виправила текст промови генсека Пан Гі Муна щодо ролі Росії у сучасному світі під час економічного форуму у Санкт-Петербурзі.

Однак Україна направила в ООН офіційний лист протесту через висловлювання генерального секретаря про роль Росії у врегулюванні конфлікту на Донбасі. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін також обговорить з генсеком ООН його висловлювання.

Чим може закінчитися “загравання” Генсека ООН Пан Гі Муна з Росією

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун оскандалився у Росії, зробивши реверанс в її бік, начебто це країна-миротворець. Заяву він зробив на економічному форумі у Санкт-Петербурзі. Це викликало обурення світової дипломатії. Однак, керівництво ООН реагувати на претензії поки що не квапиться, але тихенько виправило промову Пан Гі Муна. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: