Суд відмовив у відводі судді, яка оголосила болячки Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
1315
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд відмовив у відводі судді, яка оголосила болячки Тимошенко

Колегія суддів стала на бік Генпрокуратури / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Колегія суддів не знайшла підстав для задоволення клопотання захисту екс-прем'єра.

Колегія суддів Апеляційного суду Києва відмовила захисту Юлії Тимошенко у задоволенні клопотання про відвід головуючої у справі судді Олени Сітайло.

"Підстав для задоволення клопотання захисника Власенка не встановлено. Відмовити у задоволенні клопотання", - йдеться в рішенні колегії суддів.

Таким чином, колегія встала на бік Генпрокуратури, яка вважає клопотання сторони захисту безпідставним, повідомляє сайт Тимошенко.

Рішення суду присутні у залі народні депутати зустріли вигуками "Ганьба!".

Раніше захист Тимошенко попорсив відводу судді-доповідача Олени Сітайло за оприлюднення на засіданні суду діагнозу Тимошенко, який наведено в довідці СІЗО від 15 грудня.

Обурені такими діями судді, народні депутати, присутні у залі суду, почали скандувати "Ганьба!" і плескати в долоні, щоб заглушити виступ Олени Сітайло, а захисники почали вимагати відводу судді.

Раніше захисник Сергій Власенко повідомив журналістам, що Юлія Тимошенко звернулася до керівництва Київського слідчого ізолятора з вимогою забезпечити її присутність на засіданні Апеляційного суду.

"Незважаючи на її стан здоров'я, на те, що вона не може самостійно пересуватися, але оскільки є чисельні спекуляції щодо стану її здоров'я, вона вимагає її доставки до суду", - сказав захисник.

"Я вчора з нею зустрічався, вона продовжує лежати в медичній частині в ліжку, вона не встає. Можливо, через це її просто фізично не зможуть доставити", - додав він.

Однак, за інформацією джерел, Тимошенко розвернула автозак за кілька метрів від суду, пославшись на різкий біль.

Читайте також:

Тимошенко просила тюремників занести її в суд

Суддя розкрила секрет діагнозу Тимошенко

Тимошенко вже у автозаку відмовилась їхати до суду - ЗМІ

Тимошенко хоче лежати в суді

Наступна публікація