Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд заарештував Гримчака з можливістю виходу під заставу

Чиновника запроторили за ґрати, попри його обіцянки не тікати та не перешкоджати слідству.

Заступник міністра з питань окупованих територій України Юрій Гримчак заарештований рішенням суду. Як повідомляє Новое время, посадовця взяли під варту строком на 60 діб.

Альтернативою перебування в СІЗО суд визначив грошову заставу. Її розмір встановлено на рівні 6 мільйонів гривень.

Як повідомлялося, розгляд справи щодо запобіжного заходу Гримчаку відбувався в Деснянському районному суді Чернігова. Слідчим суддею у справі була Наталія Лямзіна. У своєму виступі підозрюваний запевнив, що хоче "захищати себе і свою сім'ю", а також не володіє великими коштами для внесення грошової застави. "Я не маю великих коштів, у мене на рахунку – я не знаю, треба у дружини запитати – я не маю величезних особняків. У мене звичайна трикімнатна квартира 70 або 66 кв.м. Моє багатство – це мої діти, моя сім'я, і у мене є ще одна річ, яка важко обчислюється засобами – це репутація. У мене більше нічого немає", - сказав заступник міністра.

Відео У суді Чернігова обирають запобіжний захід Юрію Гримчаку

Політика затримали у середу ввечері у супермаркеті, куди той вийшов ввечері по кавун. Одночасно на іншому кінці міста було затримано його шурина, їх наразі вважають спільниками. Закидають затриманим шахрайство. За версією слідства, вони вимагали кошти у бізнесменів за посередництво у вирішенні питань виділення землі у заповідних зонах.  

У суді Чернігова обирають запобіжний захід Юрію Гримчаку

Залиште свій коментар

Вибір редакції