Суд зобов’язав НАБУ відкрити справу проти Луценка

Суд зобов’язав НАБУ відкрити справу проти Луценка

Відомство має дізнатися, чи зловживав Луценко на своїй посаді.

Солом'янський районний суд Києва зобов'язав Національне антикорупційне бюро України відкрити кримінальне провадження через можливі зловживання генерального прокурора Юрія Луценка. Про це йдеться у матеріалах суду, опублікованих в Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно з ними, в судовому засіданні було встановлено, що 13 жовтня 2018 року заявник звернувся зі зверненням до спікера Верховної ради Андрія Парубія про вчинення главою ГПУ кримінального злочину, передбаченого ст. 364 Кримінального кодексу.

Як відомо, 1 лютого 2019 року це звернення надійшло в НАБУ з парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції, але відомство відмовилося відкривати кримінальне провадження.

В судових документах зазначено, що 5 серпня суд задовольнив скаргу заявника на бездіяльність НАБУ і зобов'язав бюро відкрити кримінальне провадження за фактом можливих правопорушень Луценка.

"Скаргу на бездіяльність директора Національного антикорупційного бюро України, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальні правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань - задовольнити частково. Зобов'язати посадову особу Національного антикорупційного бюро України... не пізніше 24 годин після отримання копії постанови, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення", - йдеться в тексті рішення.

Нагадаємо, 2018 року повідомлялося, що Генеральний прокурор Юрій Луценко не буде мститися прокурору, який 2012 року домігся його ув'язнення

Відео Луценко відреагував на пропозицію Кучми про зняття економічної блокади з ОРДЛО

Обмін військовополоненими та відновлення режиму тиші - основні питання Мінської зустрічі. Після восьмимісячної перерви відбулося перше засідання групи у складі представників України, Росії і ОБСЄ.  

Луценко відреагував на пропозицію Кучми про зняття економічної блокади з ОРДЛО

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів