Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко не буде мститися прокурору, який сфальсифікував проти нього кримінальну справу - Сарган

Віктор Клименко не лише працює в прокуратурі, а й пішов на підвищення.

Генеральний прокурор Юрій Луценко не буде мститися прокурору, який у 2012 році домігся його ув'язнення.

Про це у вівторок повідомила речниця генпрокурора Лариса Сарган.

"Юрій Луценко не шукав і не шукатиме можливості як помститися своїм кривдникам. 
Пам’ятаєте його фразу: "Я не витрачатиму час на особисту помсту"? І це при тому, що звинувачення проти нього були висмоктані з пальця", - написала вона у Facebook.

За словами, Сарган, після реформи прокуратури і формування нової Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) очільник ГПУ не має права нікого звільняти одноосібно з власних міркувань.

Юрій Луценко не шукав і не шукатиме можливості як помститися своїм кривдникам. Пам’ятаєте його фразу: «Я не витрачатим...

Опубліковано Ларисою Сарган 20 лютого 2018 р.

Прокурора, який вів справу Луценка, звуть Віктор Клименко. Лариса Сарган зазначила, що при КДКП він успішно пройшов перевірку на доброчесність, а справу щодо фальсифікації справи проти Луценка було закрито за терміном давності.

У 2016 році Віктор Клименко пішов на підвищення – зараз він обіймає посаду начальника відділу забезпечення державного обвинувачення у регіоні управління підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури Києва. Клименко також брав участь у конкурсі на посаду голови Державного бюро розслідувань.

Залиште свій коментар

Вибір редакції