Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сумувати не будемо". У Києві проводжають російських дипломатів

Частина групи вже пройшла реєстрацію в аеропорту, решта ще перебувають у амбасаді. 

У середу, 28 березня, видворені з України російські дипломати летять до Мінська. 

За інформацією ТСН, 13 російських дипломатів мають вилетіти з України. Відлітатимуть ті, хто перебуває в столиці, з аеропорту "Жуляни" пообіді.

ВідеоУкраїну починають покидати російські дипломати

Одеське представництво Росії її службовці покинули близько п'ятої ранку. Про це ТСН повідомили охоронці відомства. За інформацією джерел ТСН, з Одеси поїхало двоє дипломатів, поїхали вони машинами і перетинати кордон збираються в Сумській області.

Україну починають покидати російські дипломати

За деякими даними, частина групи вже пройшла реєстрацію, решта ще перебувають у амбасаді. 

Під посольством дипломатів "проводжають" близько десятка активістів. Вони тримають плакати про справу Скрипаля з текстом "Сумувати не будемо" та інші. 

Фотогалерея У Києві дипломатів РФ активісти проводжають з плакатами "Сумувати не будемо" (6 фото)

Нагадаємо, у понеділок, 26 березня, західні країни заявили про видворення російських дипломатів. Наразі відомо про відповідне рішення вже 26 країн щодо 150 дипломатів. Видворення дипломатів стало відповіддю на спробу отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у Великій Британії, за яким, як вважає британське слідство, стоїть Москва.

Першою про видворення російських дипломатів оголосила, власне, Велика Британія (23 дипломати), потім до неї приєдналися 15 країн ЄС, США, Канада, Норвегія та Україна.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції