Сварка антикорупціонерів: Холодницький і Ситник улаштували заочну полеміку

Сварка антикорупціонерів: Холодницький і Ситник улаштували заочну полеміку

Фото: Світське життя

Керівники НАБУ і САП обмінялися їдкими коментарями.

Спеціальна антикорупційна прокуратура відповіла Антикорупційному бюро. Кілька днів тому голова бюро Артем Ситник дав інтерв'ю, в якому пролунали звинувачення на адресу очільника САП Назара Холодницького, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Останній вважає, що Ситник не тільки розголосив дані слідства в кримінальних провадженнях, а й висловив особисту неприязнь до нього. У публікації Ситник, зокрема, з пересторогою поставився до можливого об'єднання відомств, зазначивши, що метастази САП проникнули в НАБУ. "Я зараз можу показати документи, що складали прокурори. На жаль, є певні амбіції, не знаю причин усього цього. Але якщо ми говоримо про якість документів, то прокурори також іноді таке пишуть, що без сміху дивитися неможливо", - заявив керівник НАБУ.

Холодницький у відповідь заявив, що не згоден із озвученими тезами. "Ви хочете почути коментар на інтерв'ю, я не готовий тими словами, які там були в цьому інтерв'ю, відповідати. Я просто роблю свою роботу. Я не буду падати нижче плінтуса в тих чи інших твердженнях. Я з ними не згоден. З ними не згоден кожен працівник САП. Бо всі бачать нашу роботу, всі бачать, як тут працюють", - зауважив керівник САП.

Керівники НАБУ та Антикорупційної прокуратури посварилися у ЗМІ

Керівники НАБУ та Антикорупційної прокуратури посварилися у ЗМІ

Повʼязані теми:

Наступна публікація