Тимошенко вимагає, щоб її доставили сьогодні до суду

Дата публікації
Перегляди
1066
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко вимагає, щоб її доставили сьогодні до суду

Тимошенко доставлять в суд на розгляд апеляції / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

20 грудня Юлію Тимошенко привезуть до апеляційного суду, де продовжиться розгляд її апеляції по газовій справі.

Юлія Тимошенко, незважаючи на стан свого здоров"я, вимагає доставити її на засідання Апеляційного суду, де розглядається її скарга на вирок у газовій справі.

 Про це ТСН.ua повідомив керівник групи захисту екс-прем"єра Сергій Власенко.
 
"З метою уникнення будь-яких спекуляцій щодо стану її здоров"я, Юлія Тимошенко написала та передала керівництву слідчого ізолятора вимогу про те, щоб її сьогодні доставили в суд, незважаючи на її стан здоров"я, незважаючи на те, що вона не може самостійно пересуватися. Але оскільки є численні спекуляції щодо стану її здоров"я, вона вимагає її доставки до суду", - сказав Власенко.
 
За його словами, це необхідно, "щоб не повторювалися ті історії, які крутилися на телеканалах на цих вихідних". Власенко також зазначив, що не володіє інформацією про те, чи доставлять все ж таки Юлію Тимошенко на засідання.
 
"Чи буде сьогодні Тимошенко доставлена до суду – я не знаю. Я з нею вчора зустрічався, вона продовжувала лежати в медичній частині Лук"янівського СІЗО в ліжку, вона не встає. Може бути, що через це її просто не можливо буде фізично доставити, тому що щоб її доставити, пробачте, її треба взяти за руки і ноги і нести", - сказав Власенко.

 

Нагадаємо, 14 грудня Апеляційний суд продовжив розгляд скарги екс-прем"єра Юлії Тимошенко на вирок Печерського суду. 13 грудня суд постановив доставити екс-прем"єра на судове засідання, але 14 грудня у суд її так і не привезли. Захист Тимошенко наполіг на недопустимості привезення Тимошенко до суду через поганий стан здоров"я.

Читайте також:

 Тюремники показали, в яких "хоромах" тримають Тимошенко

Сусідка Тимошенко по камері любила діаманти і весь рік ходила з засмагою

У камері Тимошенко є кондиціонер, плазма і душ

Наступна публікація