У Берліні розпочалася зустріч глав МЗС у "нормандському форматі"

Дата публікації
У Берліні розпочалася зустріч глав МЗС у "нормандському форматі"

Ситуація на Сході України в останні дні стає все небезпечніше / dw.de

У середу буде зроблена ще одна спроба конструктивного діалогу.

В Берліні розпочалася зустріч глав МЗС у "нормандському форматі".

"Ситуація на Сході України в останні дні стає все небезпечніше. Гинуть люди. Це пов'язано з тим, що сторони конфлікту або не хочуть, або не можуть реалізувати укладені домовленості", - про це повідомив журналістам глава МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмайер перед початком зустрічі міністрів закордонних справ Росії, Німеччини, Франції та України.

"Переконаний, що без досягнення згоди по лінії розмежування і відведення важкої техніки не вдасться домогтися ослаблення напруженості, - звернув увагу міністр. - Ціну за те, що не реалізовуються мінські домовленості, платять люди. Є вбиті і поранені".

Штайнмайер нагадав, що зустріч глав МЗС минулого тижня не принесла прориву.

"Тому напередодні сьогоднішніх дискусій я ще раз сигналізував, що потрібно просунутися в пошуку рішення, - зазначив глава МЗС ФРН. - Необхідно ближче підійти до вирішення кризи і проявити готовність створити умови для зустрічі на вищому рівні в Астані".

Штайнмайер запевнив, що у середу буде зроблена ще одна спроба конструктивного діалогу. Він додав також, що учасники дискусії будуть шукати можливість для реалізації усіх пунктів мінських домовленостей".

Наступна публікація