Перейти до змісту
У БПП назвали Онищенка "баригою" та прокоментували публікацію компромата

На думку Гончаренка, оприлюдненням записів Онищенко намагається відбілити репутацію. 

Опублікований скандальним нардепом Олександром Онищенком запис із компроматом "не має жодного стосунку до реальності". Таку думку висловив  заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко.

Він поцікавився, чому запис розмови між нібито нардепом Олесем Довгим та Онищенком має стосуватися президента України Петра Порошенка.

"У вівторок був оприлюднений перший запис розмови начебто народного депутата Олеся Довгого та народного депутата Олександра Онищенка. Цей запис депутат Онищенко презентує як свою розмову з Довгим. Вони – члени однієї парламентської фракції "Воля народу". У мене виникає питання, до чого тут президент України?", – наводить прес-служба БПП цитату Гончаренка.

Також він назвав Онищенка "звичайним баригою", який наразі переховується та намагається відбілити себе.

"До оголошення свого віртуального компромату Онищенко був звичайним баригою, який втік з України, коли йому прищемили хвоста за корупційні оборудки. Він не був більше ніким. Він не виступав у парламенті, не писав законопроектів. Ніхто навіть не знав, що такий депутат існує. Зараз він десь ховається і йому потрібно, щоб про нього говорили не як про злодія, а як про принципового політика, який записував політиків", – сказав представник БПП.

Нагадаємо, 6 грудня нардепа-утікач Олександр Онищенко опублікував перший аудіозапис із анонсованим  компроматом. Він оприлюднив розмову з депутатом Олесем Довгим, який, за твердженням Онищенка, виступав посередником в переговорах між ним і Петром Порошенком вже після від'їзду нардепа з України.

Народний депутат Олесь Довгий підтвердив, що зустрічався із  Онищенкомв Генуї та Лондоні. Він заявив, що розмовляв із Онищенком як колега по депутатській групі "Воля народу".  Згодом нардеп-утікач попросив в нього допомоги. При цьому, підтверджувати аудіозапис, опублікований Онищенком, Довгий не став. 

"Запис я не слухав, і слухати не збираюся, оскільки прекрасно пам'ятаю цю розмову, її передісторію та обставини", - сказав він.

Раніше Онищенко розповів британському виданню The Independent, що  відставка Арсенія Яценюка з посади прем'єр-міністра України була спланованою оточенням президента Петра Порошенка. Завданням нібито було скомпрометувати його в ЗМІ, а також через постійні акції протестів. Медійна антикампанія тривала 10 місяців і щомісяця на неї витрачали 3 млн доларів. The Independent наголошувала, що перевірити достовірність заяв Онищенка не вдалося.

Онищенко також заявив, що передав компромат на Порошенка спецслужбам США. Мовляв, під час зустрічей записував розмови на диктофон, вбудований у наручний годинник.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, своєю чергою, звернувся до НАБУ та ГПУ із вимогою перевірити компромат нардепа-втікача Олександра Онищенка на президента Петра Порошенка

Відео "Плівки" Онищенка: нардеп опублікував перший аудіозапис обіцяного компромату

 

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин