Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У БПП прогнозують, що у четвер в Україні буде новий Кабмін

У фракції повідомили про досягнуті домовленості.

Сьогодні, 13 квітня, заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко заявив, що фракції "Народний фронт" і "Блок Петра Порошенко" узгодили всі дискусійні моменти в питанні кандидатури майбутнього прем'єр-міністра і формування нового Кабміну.

"За тією інформацією, яку я маю, всі домовленості досягнуті і ніяких питань більше немає. Є внутрішні питання у фракції "Народний фронт", які вони самі вирішать на своєму засіданні. Ніякої іншої кандидатури, крім Володимира Гройсмана, жодного разу ми не обговорювали. Іншої кандидатури у нас просто немає. Ми сподіваємося, що Кабмін на чолі із Гройсманом буде сформований завтра", - сказав Гончаренко.

"Висунемо кандидатуру прем'єр-міністра, направимо її президенту, а завтра вже зможемо проголосувати і прем'єра, і уряд. Дійсно, у нас є сьогодні і завтра, щоб поставити у цьому питанні крапку, або поставити крапку в існуванні цього парламенту", - вважає депутат, додавши, що сьогодні може бути створена коаліція.

За його словами, фракція БПП в середу планує прийняти остаточне рішення щодо кандидатур на посаду трьох міністрів - культури, економіки та фінансів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції