У Качанівській колонії 150 жінок мають діагноз Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
2244
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Качанівській колонії 150 жінок мають діагноз Тимошенко

Жінкам запрошують інструктора з лікувальної фізкультури / Фото: Сегодня

Хворі періодично отримують консервативне лікування в умовах медико-санітарної частини.

За словами лікаря-терапевта Качаніської колонії Тетяни Демченко, в установі є ще приблизно 150 жінок з аналогічними проблемами спини, як і в Юлії Тимошенко.

Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби.

"У нашому закладі нараховується диспансерна група з подібною патологією до 150 осіб. Періодично ці хворі отримують консервативне лікування в умовах медико-санітарної частини", - сказала вона.

Демченко повідомила, що у разі загострення, вони також звертаються за допомогою.

"Ми маємо можливість забезпечувати медикаментозне лікування і фізіотерапевтичне. Крім того, у закладі є спортивний зал, і у разі необхідності, ми запрошуємо інструктора з лікувальної фізкультури для того, щоб організувати заняття в групах", - запевнила лікар.

Вона також повідомила про те, що ув'язнена Тимошенко була обстежена неодноразово в динаміці на базі провідної клініки Харкова, а запропонований для неї сьогодні план лікування включає усі рекомендації німецьких медиків.

"На основі обстежень вже виставлений діагноз і розроблено лікування. Юлія Володимирівна спочатку чекала висновків німецьких колег, тепер вона ознайомлюється з інформованою згодою, яку ми їй передали", - повідомила Демченко.

За її словами, у цій згоді повністю сформований план лікування, послідовний по пунктах, у відповідності до рекомендацій німців.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2244
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація